Kaván František (Lhota Víchovská 1866 - 1941 Libuň u Jičína)
Hyacinty, signováno, popsáno a datováno vpravo dole Kaván věnuje k 24/12 21, olej/karton, 39 x 50 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |